VÝZVA: Prihláste a prezentujte svoj projekt na tanečnom veľtrhu internationale tanzmesse nrw 2024

Pôsobíte ako profesionál či profesionálka v oblasti súčasného tanca? V tom prípade sa potešíme, ak zareagujete na nasledujúcu výzvu. Možno to bude práve váš projekt, ktorý budeme prezentovať na medzinárodnom tanečnom veľtrhu v Nemecku.

Tanzmesse 2024

Zástupkyne Divadelného ústavu v Bratislave sa koncom augusta zúčastnia medzinárodného tanečného veľtrhu v nemeckom Düsseldorfe internationale tanzmesse nrw 2024. Spolu s Institut umění – Divadelní ústav v Prahe budeme prezentovať český a slovenský tanec v partnerskom dvojstánku Czech & Slovak Corner

Ponúkame vám dva druhy spolupráce, a to buď formou podporenia osobnej účasti, alebo prezentáciu informácií sprostredkovane. 

V prípade osobnej účasti môžete získať vstup na Tanzmesse za zvýhodnenú sumu 165,85 eur prihlásením sa do Slovak Corner ako individuálni návštevníci a návštevníčky (exhibitors). Pre viac informácií kontaktujte daria.feherova@theatre.sk.

Ak sa Tanzmesse nemôžete zúčastniť osobne, ponúkame možnosť prezentovať vybrané projekty/inscenácie prostredníctvom vytvorenej podstránky na webovej stránke Divadelného ústavu. Naším cieľom je ponúknuť zahraničným subjektom (divadlám, festivalom, manažérom a manažérkam, headhunterom) základný prehľad aktuálnych slovenských tanečných projektov, aby sa čo najrýchlejšie zorientovali v našej ponuke a vedeli vás adresne osloviť na ďalšiu spoluprácu. Pre tento účel sme vytvorili dotazník (registračný formulár), v ktorom chceme získať základné údaje o vašich projektoch, ktoré máme na Tanzmesse prezentovať. 

Prosíme vás o vyplnenie dotazníka v angličtine ideálne do 15. júla 2024, ale ozvite sa nám aj v prípade, ak výzvu zaregistrujete po danom termíne. Dotazník nájdete na nasledujúcom odkaze:

 

tanzmesse nrw 2024 DOTAZNÍK

 

Obsahom dotazníka sú základné informácie o tanečných projektoch, pomocou ktorých sa profesionálni záujemcovia zo zahraničia môžu s vami skontaktovať podľa kritérií, ktoré im pomôžu vo vyhľadávaní (téma a cieľová skupina, počet účinkujúcich, veľkosť javiska, minutáž). Podstránku DÚ a spracovaný dotazník budeme formou QR kódu zdieľať na propagačných materiáloch v Slovak Corner a distribuovať ich medzi účastníkov a účastníčky medzinárodného veľtrhu v Nemecku. 

Pre viac informácií kontaktujte Moniku Čertezni: monika.certezni@theatre.sk.

 

 

Tanzmesse 2024

A
A
A
.