Organizátori medzinárodného festivalu divadla a pouličného umenia FiraTàrrega 2024 spustili registráciu

FiraTarrega 2024

Radi by sme informovali profesionálov a profesionálky v oblasti divadelného umenia o možnosti registrovať sa na medzinárodný festival divadla a pouličného umenia FiraTàrrega 2024, ktorý sa uskutoční od 5. do 8. septembra 2024 v meste Tàrrega v Katalánsku, Španielsko.

Festival ponúkne viac ako 50 predstavení v oficiálnom programe a viac ako 20 aktivít v sekcii agendaPro. Organizátori očakávajú účasť viac ako 1000 profesionálov. 

Všetky informácie k registrácii nájdete na nasledujúcom odkaze:  

 

Registrácia

 

Ak potrebujete pomôcť s registráciou, kontaktujte organizátora e-mailom na adrese pro@firatarrega.com alebo telefonicky do zahraničia na čísle +34 973 501 368.

FiraTàrrega je medzinárodný festival divadla a pouličného umenia, ktorý sa koná každoročne v meste Tàrrega. Festival bol založený v roku 1981 a odvtedy sa stal jednou z najvýznamnejších platforiem pre prezentáciu a podporu tvorby v oblasti pouličného divadla a predstavení vo verejných priestranstvách. Okrem predstavení ponúka FiraTàrrega aj priestor pre stretávanie sa profesionálov, výmenu nápadov a vytváranie spoluprác v kultúrnom sektore.

 

 

 

A
A
A
.