Hľadá sa dobrovoľník*čka na festival Nová dráma/New Drama 2024

Ponúkame možnosť spolupráce na medzinárodnom divadelnom festivale Nová dráma/New Dráma 2024, ktorý sa každoročne koná v divadlách a v kultúrnych centrách po Bratislave. Pripojte sa k nám a získajte skúsenosti s organizovaním divadelného festivalu! V prípade záujmu sa ozvite na e-mail studio12@theatre.sk.

Nová dráma/New Drama 2024: možnosť dobrovoľníctva

TERMÍN FESTIVALU: 13. – 18. máj 2024

NÁPLŇ PRÁCE: Pomoc v divadlách pred/počas a po predstavení, kontrola vstupeniek, evidencia guestlistu, pomoc pri príprave recepcie, sprievod pre domácich a zahraničných hostí,... 

ČASOVÁ NÁROČNOSŤ: Denne (alebo podľa dohody) v rozmedzí od 3 do 6 hodín (odvíja sa od dĺžky predstavenia), dopoludnia alebo v popoludňajších hodinách (v závislosti od programu festivalu).

MIESTA: Primárne v partnerských divadlách a nezávislých centrách Bar Bohéma, Nová Scéna, Tanečné divadlo Ifjú Szivek, DK Zrkadlový háj, Kotolňa FAD STU, A4, SND, Štúdio 12 a iné. 

BENEFITY: Možnosť vidieť divadelné predstavenia ZADARMO, zúčastniť sa medzinárodnej konferencie, diskusií a ďalších sprievodných programov, stať sa súčasťou slovenskej divadelnej komunity a spoznať množstvo nových ľudí Benefitom bude (samozrejme) aj dobrý pocit. Dobrovoľníctvo pôsobí super aj v CV. Potvrdenie o praxi radi vystavíme! 

DODATOČNÉ INFORMÁCIE: Pred nástupom na akciu budete informovaný*á o pracovnej náplni, mieste práce (vždy v divadlách v Bratislave) a časovej náročnosti aktivity. Festivalom vás bude sprevádzať koordinátorka, ktorá bude pre vás dostupná na mieste/na telefóne počas celého festivalu. 

VEK: Vekovo je dobrovoľníctvo neobmedzené. Ovládanie cudzieho jazyka je výhodou (nie podmienkou). Pre viac informácií nás kontaktujte e-mailom na adrese studio12@theatre.sk alebo na tel. čísle 0915 891 343. Tešíme sa na Vás!

 

ND 2024

A
A
A
.