Rok slovenského divadla

 

Rok slovenského divadla banner

Tie najčerstvejšie informácie o projekte Rok slovenského divadla 2020 nájdete na jeho webovej stránke alebo na sociálnych sieťach: Facebook a Instagram.

 

Rok 2020, ktorý má veľký význam pre slovenské divadlo, sa nezadržateľne blíži a my budeme radi, keď bude jeho súčasťou aj vaša inštitúcia.

Rok slovenského divadla 2020 - LOGO

Cieľom projektu je spojiť divadelné a iné kultúrne inštitúcie na Slovensku a aj takouto formou si pripomenúť význam slovenskej divadelnej histórie. Budeme preto radi, ak do svojho dramaturgického plánu na rok 2020 zahrniete podujatia, ktoré sa priamo týkajú slovenského divadla a súčasne ich prostredníctvom špeciálneho loga zaradíte do zoznamu podujatí vyhláseného projektu.

Inštrukcie k použitiu loga projektu Rok slovenského divadla 2020

Na tejto podstránke môžete nájsť potrebné grafické podklady, ako je logo a logo manuál, v ktorom nájdete povolené a zakázané možnosti použitia loga Roku slovenského divadla. O logo projektu sa postaral grafický dizajnér Jozef Ondrík.

Prosíme, aby ste využívali logo len v čiernobielej verzii, podľa vytvoreného logo manuálu. Logo je možné používať na plagátoch, iných informačno-propagačných materiáloch a na vašich webových stránkach len v súvislosti s projektom Rok slovenského divadla 2020.

Viac o súťaži a o víťaznom logu sa dočítate TU.

Stiahnite si logo manuál

Stiahnite si logo Roku slovenského divadla 2020

Na webovej stránke Roku slovenského divadla radi odprezentujeme aj vaše projekty

Divadelný ústav taktiež pripravuje webovú stránku k projektu Rok slovenského divadla 2020. Pôjde o informačný portál, ktorý bude poskytovať na jednom mieste všetky informácie, týkajúce sa celoslovenského projektu. Súčasťou webu bude aj kalendár podujatí jednotlivých zúčastnených inštitúcií. Webová stránka bude určená pre širokú verejnosť, návštevníkov a médiá.

Momentálne, kým sme v tvorivej fáze webovej stránky, veľmi oceníme poskytnutie informácií o podujatiach, ktoré plánujete v najbližšej divadelnej sezóne a celkovo v roku 2020 organizovať pod hlavičkou projektu Rok slovenského divadla 2020. Zároveň by sme vás chceli poprosiť, aby ste priebežne posielali zoznam pripravovaných podujatí so stručnou anotáciou na e-mailovú adresu eva.fackova@theatre.sk.

 

V prípade dodatočných otázok je Vám k dispozícii:

Mgr. Eva Fačková

eva.fackova@theatre.sk

+421 918 838 761

 

A
A
A