Tlačiť

Scénické čítanie

APRÍL

Scénické čítanie
Jamnický a spol.

1.4.2011
Štúdio 12, Jakubovo námestie 12, Bratislava

J.JamnickyŠtúdio 12 a Oddelenie divadelnej dokumentácie, informatiky a digitalizácie pripravilo cyklus stretnutí s archívom Divadelného ústavu. Osobnosti divadelného života na Slovensku  predstavia zaujímavosti, ktoré sa skrývajú v archíve Divadelného ústavu. Počas dvoch príjemných večerov sa záujemcovia o divadelnú históriu dozvedia aj to, čo nebolo doteraz publikované a zverejnené, a zistia, že tajomstvá archívu môžu byť vzrušujúce a dobrodružné.

 

OKTÓBER

Scénické čítanie
Jamnický a spol. 2

Štúdio 12, Jakubovo námestie 12, Bratislava

Štúdio 12 a Oddelenie divadelnej dokumentácie, informatiky a digitalizácie pripravilo cyklus stretnutí s archívom Divadelného ústavu. Osobnosti divadelného života na Slovensku  predstavia zaujímavosti, ktoré sa skrývajú v archíve Divadelného ústavu. Počas dvoch príjemných večerov sa záujemcovia o divadelnú históriu dozvedia aj to, čo nebolo doteraz publikované a zverejnené, a zistia, že tajomstvá archívu môžu byť vzrušujúce a dobrodružné.


logo 50. výročie DU
RSS FaceBook YouTUBE
mapa stránok | Prehlásenie o prístupnosti

© 2010 Divadelný ústav – Všetky práva vyhradené. Divadelný ústav je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.