Tlačiť

číslø 01/2013

Ešte lákavejší januárový kød

Časopis kød má o 6 strán viac a novú rubriku!

Prvé tohtoročné vydanie je špeciálne z viacerých dôvodov. Časopis sme rozšírili o tri dvojstrany, čo nám umožnilo pridať novú rubriku. Nazvali sme ju Kaleidoskop a prinášame v nej prehľad tých najzaujímavejších noviniek z oblasti divadla na Slovensku, či už ide o upozornenie na výnimočné divadelné počiny, prelomové udalosti v kultúre, ocenenie niektorých našich súborov, divadelníkov a divadelníčok, hosťovanie svetoznámych umelcov na našich scénach alebo na pripravované projekty divadiel na Slovensku. 
Väčší priestor nám samozrejme umožňuje aj zverejnenie väčšieho množstva fotografií a textov v iných rubrikách. A to všetko za rovnakú cenu!

A aby sme vás ešte viac potešili, znížili sme ceny ročného predplatného na súčasných 16 eur (resp. 15 eur pre študentov a dôchodcov).

A čo nájdete v januárovom čísle?

Hneď na úvod si môžete prečítať exkluzívny rozhovor s herečkou Danielou Kuffelovou, členkou súboru Divadla Andreja Bagara v Nitre. Trojlístok recenzií reflaktuje nové inscenácie v Slovenskom národnom divadle, v Mestskom divadle Žilina a v Slovenskom komornom divadle Martin. Prinášame vám opäť zaujímavé postrehy z festivalov PIF v Záhrebe a pražského festivalu divadla v nemeckom jazyku Theater.cz. Okrem si môžete prečítať podnetnú úvahu poľskej teoretičky Barbary Maleckej o tabu vo filme a divadle pre deti.

Dúfame, že nové číslo je dôkazom, že aj tento rok vám prinesieme množstvo zaujímavých, pútavých, odborných ale i polemických názorov na divadlo slovenské aj zahraničné.

PF 2013!


číslø 01/2013

Kontakt

Divadelný ústav
Jakubovo námeste 12
813 57 Bratislava
tel.: +421 (0)2/204 87 502, 503
fax: +421 (0)2/529 31 571
e-mail: kod@theatre.sk
facebook: www.facebook.com/casopiskod

 

Partner časopisu

Partner časopisu

RSS FaceBook YouTUBE
mapa stránok | Prehlásenie o prístupnosti

© 2010 Divadelný ústav – Všetky práva vyhradené. Divadelný ústav je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.