Tlačiť

číslø 09/2012

Redakcia časopidu a slovenská kancelária Kultúrneho kontaktného bodu spojili sily

Novembrové vydanie časopisu kød spoluvytvárala kancelária Kultúrneho kontaktného bodu Slovensko. Spoločne sme pre vás pripravili hneď niekoľko článkov o kultúrnom manažmente zaujímavých i pre tých, ktorí sa s touto témou stretávajú prvýkrát.

Nechýbajú ani reportáže z najvýznamnejších domácich festivalov (Divadelná Nitra, Bábkarská Bystrica) a pravidelné recenzie. Tentoraz sme zavítali do Štúdia L+S na novú inscenáciu Eda Kudláča s Mirom Nogom v hlavnej úlohe, do Divadla Andreja Bagara v Nitre, kde sa na úvod sezóny uskutočnili počas jedného večera až tri premiéry a do Divadla PIKI, ktoré sa opäť blyslo premiérou novej dynamickej a ideovo a vizuálne príťažlivej inscenácie určenej nielen deťom.

Okrem toho v novom čísle nájdete aj pravidelný informačný servis o nových knižných publikáciách zameraných na divadlo a o plánovanom vysielaní rozhlasových hier na vlnách staníc Slovenského rozhlasu.


číslø 09/2012

Kontakt

Divadelný ústav
Jakubovo námeste 12
813 57 Bratislava
tel.: +421 (0)2/204 87 502, 503
fax: +421 (0)2/529 31 571
e-mail: kod@theatre.sk
facebook: www.facebook.com/casopiskod

 

Partner časopisu

Partner časopisu

RSS FaceBook YouTUBE
mapa stránok | Prehlásenie o prístupnosti

© 2010 Divadelný ústav – Všetky práva vyhradené. Divadelný ústav je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.